Radiatoru servisa centrs OPPOZIT

Uzņēmums

Visā darbības laikā kompānija ne reizi nav mainījusi specializāciju. Visi eksperimenti, jaunu metožu un materiālu meklējumi vienmēr ir bijuši vērsti uz prasmes pilnveidošanu un zināšanu bagātināšanu tieši šai jomā,kas palīdz ātri atrast neordinārus risinājumus tur, kur vienam otram situācija var likties gluži bezcerīga.

Pieredze

SIA „Oppozit” radiatoru servisa centrs, daudziem šis nosaukums asociējas ar nemainīgi augstu kvalitāti un operatīvi paveiktu darbu. 25 gadu darba pieredze latvijas teritorijā ļauj mums būt par līderi tirgū.

Cenu politika

Veidojot pievilcīgu cenu politiku, SIA OPPOZIT reizē saviem radiatoru remonta un restaurācijas darbiem dod garantiju, sākot no sešiem mēnešiem (atkarībā no radiatora stāvokļa), bet pastāvīgie klienti, noslēdzot līgumu, saņem 10–20% atlaidi no radiatora cenas.

Pakalpojumi

Lai nodrošinātu iespējami operatīvus pakalpojumus, SIA OPPOZIT uztur sakarus arī ar citu firmu ražoto radiatoru piegādātājiem Latvijā, tāpēc mūsu radiatoru katalogā un noliktavā var atrast gandrīz visu nepieciešamo. Bez tam kompānija pati organizē braucienus pēc detaļām un radiatoriem, kā arī, ja iespējams, piedāvā alternatīvus risinājumus, piemēram, izmantot detaļas no cita modeļa radiatora un tamlīdzīgi. Klientiem vienmēr tiek piedāvāti vairāki risinājumi sākot ar radiatoru remontu vai restaurāciju, kas ļauj klientiem būtiski ietaupīt līdzekļus, beidzot ar radiatoru izgatavošanu pēc parauga vai klienta individuālajām vēlmēm.

Pieeja

Pēc sia OPPOZIT speciālistu domām, jebkuru radiatoru ir iespējams salabot, ja vien bojājumi nav neatgriezeniski. Ja ir, kā mēdz sacīt, pie kā «pieķerties», tad izdarīt var gandrīz visu: sametināt, salodēt alumīnija un misiņa daļas, salīmēt, atjaunot vai nomainīt plastmasas detaļas.